İade Politikası

İade Politikası


 

Satın alma işleminizden tamamen memnun kalmadıysanız, bunu duyduğumuza üzüldük, ancak ürünü aldıktan sonra 7 gün içinde orijinal kullanılmamış durumda bize iade edebilirsiniz.

İade edilen ürünler kullanılmamış ve giyilmemiş olmalı ve ekli belgelerle birlikte orijinal ambalajında ​​iade edilmelidir. Kravatlar üzerinde çalışırken ekstra özen gösterilmelidir, lütfen koku veya iz bırakabilecek herhangi bir koku veya deodorant kullanmadığınızdan emin olun.

Malların satılabilir durumda iade edilmemesi veya hasar görmesi durumunda değişimi veya para iadesini reddetme hakkımız saklıdır.

İade teslimat maliyeti hariç olmak üzere, makbuzda tam bir geri ödeme yapacağız. Alternatif olarak, tercih edilirse, ürünü memnuniyetle değiştiririz.

Bize herhangi bir ürün göndermeden önce  , sizden bir geri dönüş bekleyeceğimizi ve değişim veya geri ödeme isteyip istemediğinizi bize bildirmek için info@sevenarma.com mailine e- posta gönderebilirsiniz.

Mailin yanıtlandıktan sonra size verilen iade koduyla, ürünleri aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz;

SEVEN ARMA

YENİ KARAMAN MAHALLESİ 4.KORKMAZ  SOKAK NO:18/1 

OSMANGAZİ / BURSA


Lütfen unutmayın:
Size aksini bildirmedikçe, ürünler yalnızca teslimattan sonraki 7 gün içinde iade edilirse iade için kabul edilecektir.

Ürün bize ulaşana kadar sizin sorumluluğunuzdadır. Bu nedenle, kendi güvenliğiniz için, paketi, malların değeri için sizi sigortalayan bir teslimat hizmeti kullanarak göndermenizi öneririz.

ürünü bize iade etmenin maliyeti sizin sorumluluğunuzdadır. Teslimat ücretleri, yalnızca malların hatalı olduğu ve geri ödeme yapıldığı durumlarda iade edilir.

Ayrıca, ürünün eksiksiz bir kontrolünden sonra hatalı olması durumunda ürünü iade edeceğimizi de lütfen unutmayın. Geri ödemenin işleme koyulması için lütfen 7 iş günü bekleyin.